31 maja, 2026
Wyniki medalowe podczas II części Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Piłka Nożna Ekipa: Oskar Janus, Roman Kowalisk, Paweł Kopeć, Kacper Łyda, Kacper Rybicki, Włodzimierz Stępień, Łukasz Szmalec, Krzysztof Linek, Kamil Walasik. II miejsce i zdobywają srebrny medal Nordic Walking Damian Przygod - II zdobył srebrny medal. Łukasz Tyrała - II zdobył srebrny medal. Dominik Ślusarz [...]
28 maja, 2026
W najbliższy piątek - 29 maja - startuje II część Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych a wśród zawodników z całej Polski oczywiście przedstawiciele naszego Oddziału Regionalnego. W Koninie kibicować będziemy zawodnikom Olimpiad Specjalnych z całego kraju, rywalizującym w piłce nożnej i debiutującej dyscyplinie Nordic Walking. Powodzenia Piłka Nożna [...]
16 maja, 2026
W ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej zawodnicy Klubu Olimpiad Specjalnych "KRYSZTAŁKI" Kielce wyprowadzali piłkarzy do meczu Korona Kielce - RTS Widzew Łódź w 33 kolejce PKO Bank Polski Ekstraklasa.
16 maja, 2026
Klub Olimpiad Specjalnych „SZANSA” bierze udział dzisiaj w II Podlaskim Mityngu Nordic Walking Olimpiad Specjalnych w Suwałkach Wyniki : Damian Przygoda zajął I miejsce i zdobył złoty medal Łukasz Kruk zajął I miejsce i zdobył złoty medal Konrad Dębniak zajął I miejsce i zdobył złoty medal Mateusz Golec zajął [...]
15 maja, 2026
Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne - Polska Świętokrzyskie realizuje projekt „Daj mi szansę", który jest dofinansowany ze środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Założenia projektu to zachęcenie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną do treningów w konkretnej dyscyplinie sportowej (badminton, bocce, bowling, gimnastyka, jazda konna, lekkoatletyka, narciarstwo alpejskie, tenis [...]
10 maja, 2026
Wyniki medalowe podczas I części Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych Pływanie Na dystansie 25 metrów stylem dowolnym złoty medal zdobył Bartłomiej Gałka a srebrny Piotr Kozioł i Maciej Janowski, Anna Berlińska zdobyła złoty medal, stylem grzbietowym na 25 metrów. Denis Lazurko brąz, Mateusz Jakubowski srebro. Na dystansie 50 metrów [...]
7 maja, 2026
W najbliższy piątek - 8 maja - startuje I część Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych a wśród zawodników z całej Polski oczywiście przedstawiciele naszego Oddziału Regionalnego. W Katowicach i Mikołowie kibicować będziemy zawodnikom Olimpiad Specjalnych z całego kraju, rywalizującym w golfie, pływaniu, badmintonie i bocce. Poniżej prezentujemy zawodników i [...]
30 marca, 2026
Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne - Polska Świętokrzyskie w okresie IV 2025 - III 2026 realizował projekt „Daj mi szansę", który był dofinansowany ze środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Założenia projektu to zachęcenie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną do treningów w konkretnej dyscyplinie sportowej (badminton, bocce, bowling, [...]
19 marca, 2026
Ostrowiecki Browar Kultury po raz kolejny gościł uczestników IX Gali Zespołu Szkół Specjalnych Klubu Olimpiad Specjalnych „Rywal”, która odbyła się pod patronatem honorowym Starosty Powiatu Ostrowieckiego Agnieszki Rogalińskiej oraz Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Artura Łakomca. Zwycięzcami IX Gali Sportu są Iwona Gajowik w kategorii Aktywna Sportowo 2025 Julian Migdał [...]






































