Wybierz oddział

Bez kategorii

17.03.2014
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie dzisiaj Tomasz Taborski dodał wiele nowych zdjęć z VI Ogólnopolskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym i IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych.
17.03.2014
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie dzisiaj dodaliśmy zdjęcia autorstwa Łukasza Jaszczyka z VI Ogólnopolskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym i IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych.
15.03.2014
Dzięki profesjonalnej obsługę komputerowej możemy zaprezentować komunikaty końcowe VI Ogólnopolskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym i IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych Zakopane, Nowy Targ, Suche. Poniżej wyniki w plikach *.pdf
15.03.2014
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie dzisiaj dodaliśmy ponad 200 zdjęć z Ceremonii Zakończenia VI Ogólnopolskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym i IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych.
15.03.2014
14 marca 2014 roku odbyło się oficjalne zakończenie VI Ogólnopolskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym i IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych Zakopane, Nowy Targ, Suche. Ceremonia odbyła się na terenie Ośrodka Wypoczynkowo-Rehabilitacyjnego „Maria”.
13.03.2014
Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie dzisiaj dodaliśmy ponad 400 zdjęć z finałów oraz dekoracji podczas VI Ogólnopolskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym i IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych.
12.03.2014
I już jesteśmy po preeliminacjach IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do Galeria Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja ze Hali Lodowej w Nowym Targu.
12.03.2014
I już jesteśmy po preeliminacjach VI Ogólnopolskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do Galeria Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja ze Stacji Narciarskiej Suche SKI.
11.03.2014
Już za nami ceremonia otwarcia VI Ogólnopolskiego Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym i IV Ogólnopolskiego Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim Olimpiad Specjalnych. Zapraszamy do Galeria Zdjęć, gdzie znajduje się fotorelacja z tego wydarzenia.
11.03.2014
Miło nam poinformować, że tablica informacyjna w Nowym Targu już wyświetla informacje o VI Ogólnopolskim Mityngu w Narciarstwie Zjazdowym i IV Ogólnopolskim Mityngu w Łyżwiarstwie Szybkim. Zapraszamy do Galerii Zdjęć, gdzie znajdują się fotki z Nowego Targu.

Strony

SPONSOR GENERALNY

Sponsor strategiczny

SPONSOR GŁÓWNY

Sponsor główny

PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

Partnerzy regionalni

Partnerzy Olimpiad Specjalnych Polska
Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.
Ogólnopolski patronat medialny

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.