Wybierz oddział

Władze Oddziału w latach 2009-2012

Komitet Regionalny
Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie
wybrany 11 grudnia 2009 roku

 
  1. Grzegorz Małkus – Prezes,
  2. Agnieszka Czerwonka – Wiceprezes ds. Sportu,
  3. Renata Foremniak – Wiceprezes ds. Organizacji,
  4. Agnieszka Jewiarz – Wiceprezes ds. Finansów,
  5. Krzysztof Linek – Członek Komitetu Regionalnego z niepełnosprawnością intelektualną (zawodnik),
  6. Jacek Matera – Członek Komitetu Regionalnego, przedstawiciel najbliższej rodzin zawodnika,
  7. Monika Kudzia – Członek Komitetu Regionalnego,
  8. Krzysztof Ocias – Członek Komitetu Regionalnego,
  9. Remigiusz Woźniak – Członek Komitetu Regionalnego.

Prezes honorowy – Grzegorz Kurkowski

Na zewnątrz Oddział Regionalny reprezentuje i działa w jego imieniu Komitet Wykonawczy wybrany na posiedzeniu Komitetu Regionalnego w dn. 11 stycznia 2012 roku:

  1. Dariusz Stachura – Dyrektor Regionalny Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie,
  2. Lidia Frątczak – Główny Księgowy Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie,
  3. Renata Podlewska – Sekretarz Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska – Świętokrzyskie.

Trzy osoby reprezentujące Świętokrzyski Oddział Regionalny – Jacek Jamroz, Grzegorz Kurkowski i Grzegorz Małkus zasiadają również w Komitecie Krajowym Olimpiad Specjalnych Polska, który kieruje działalnością Stowarzyszenia w wymiarze ogólnokrajowym.


W skład Komitetu Krajowego
wyłonionego podczas IV Krajowego Zjazdu Delegatów Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska,
który zakończył swe obrady w dn. 14 maja 2011 r. w Warszawie zostali wybrani:

 

  1. Katarzyna Frank-Niemczycka – Prezes,
  2. Grzegorz Kurkowski – Wiceprezes ds. Organizacji (OR OSP – Świętokrzyskie),
  3. Róża Banasik-Zarańska – Wiceprezes ds. Sportu (OR OSP – Pomorskie),
  4. Grzegorz Małkus – Wiceprezes ds. Finansów (OR OSP – Świętokrzyskie),
  5. Mateusz Marzec – Członek Komitetu Krajowego z niepełnosprawnością intelektualną (OR OSP – Opolskie),
  6. Józef Kwiotek – Członek Komitetu Krajowego, przedstawiciel najbliżej rodziny zawodnika, (OR OSP – Śląskie),
  7. Alina Apryas – Członek Komitetu Krajowego (OR OSP – Kujawsko-Pomorskie),
  8. Ewa Hałambiec – Członek Komitetu Krajowego (OR OSP – Opolskie),
  9. Piotr Iszczek – Członek Komitetu Krajowego (OR OSP – Łódzkie),
  10. Jacek Jamroz – Członek Komitetu Krajowego (OR OSP – Świętokrzyskie),
  11. Violetta Kubacka – Członek Komitetu Krajowego (OR OSP – Wielkopolskie-Konin),
  12. Robert Młynarczyk – Członek Komitetu Krajowego (OR OSP – Beskidzkie),
  13. Dariusz Wosz – Członek Komitetu Krajowego (OR OSP – Śląskie).

Na IV Krajowym Zjeździe Delegatów Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne Polska wybrano również trzyosobową Główną Komisję Rewizyjną, w skład której weszła Jadwiga Korzeniowska także reprezentująca Świętokrzyski Oddział Regionalny.

SPONSORZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.

KOMUNIKACJA MARKETINGOWA I PR

Komunikacja i PR

OGÓLNOPOLSKI PATRONAT MEDIALNY

Ogólnopolski patronat medialny

OGÓLNOPOLSCY PARTNERZY OLIMPIAD SPECJALNYCH POLSKA

Partnerzy i Przyjaciele

WSPÓŁORGANIZATORZY I PARTNERZY OGÓLNOPOLSKICH LETNICH IGRZYSK OLIMPIAD SPECJALNYCH KATOWICE, CHORZÓW, MIKOŁÓW – 9-12 czerwca 2018 r.

WSPÓŁORGANIZATORZY I PARTNERZY OGÓLNOPOLSKICH LETNICH IGRZYSK OLIMPIAD SPECJALNYCH KATOWICE, CHORZÓW, MIKOŁÓW – 9-12 czerwca 2018 r.

Partnerzy regionalni

Sponsorzy Złoci Olimpiad Specjalnych Polska
Instytucje wspierające - dofinansowanie projektów realizowanych w 2018r.
Ogólnopolski patronat medialny

Strona internetowa dofinansowana jest ze środków MSiT.