Wybierz oddział

Świętokrzyskie na Ogólnopolskim Mityngu Kolarskim

20.09.2016

Dnia 16 września 2016 roku rozpoczęły się III Ogólnopolski Mityng Kolarski i V Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Olimpiad Specjalnych w Białystok/Augustów. Oddział Regionalny Świętokrzyskie reprezentowany był na zawodach kolarskich przez 2 zawodników z klubu „NIEPOKONANI” Sandomierz i 1 zawodnika z klubu „STRZAŁA” Jędrzejów.

Pierwszego dnia rywalizacji odbyły się jazdy preeliminacyjne, które miały za zadanie podzielić zawodników na grupy według umiejętności i możliwości. W kolejnym dniu odbyły się starty finałowe wyłaniające zwycięzców w poszczególnych grupach. Uzyskane wyniki zawodników województwa świętokrzyskiego przedstawione są poniżej.

Przemysław Cieciura „NIEPOKONANI” Sandomierz zajął 3 miejsce w jeździe na czas na dystansie 500m. oraz 1 miejsce w jeździe na czas na dystansie 1000m.

Paweł Dąbrowski „STRZAŁA” Jędrzejów zajął 5 miejsce w jeździe na czas na dystansie 1000m. oraz 4 miejsce w jeździe na czas na dystansie 3500m.

Aneta Płodowska „NIEPOKONANI” Sandomierz zajęła 4 miejsce w jeździe na czas na dystansie 1000m. oraz 1 miejsce w wyścigu szosowym na dystansie 5000m.

Funkcję trenera jednocześnie kierownika ekipy sprawował Damian Łysiak (NIEPOKONANI Sandomierz)